Jeep servislerinde kışa bakımlı girin, size özel servis avantajlarından faydalanın. Ücretsiz dezenfeksiyon, mekanik işlemlerde %20 indirim ve Jeep logolu polar atkı hediyesi Jeep servislerinde!

Ücretsiz Dezenfeksiyon Hizmeti: Tüm Jeep müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon hizmeti!

%20 İndirim Kampanyası: Mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında %20 indirim!

Jeep logolu Polar atkı hediyesi: Online servis randevusu alan müşterilerimizin 750 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarına Jeep logolu polar atkı hediye!

Online servis randevusu almak için tıklayınız.

“İlgili kampanya avantajları 9 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 15 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için katılımcı Jeep Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. %20 indirim kampanyası Jeep yetkili servislerinde yapılan mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında geçerlidir.

Jeep logolu polar atkı hediyesi; randevu.jeep.com.tr adresinden servis randevusu almış, 750tl ve üzeri mekanik servis harcaması olan müşterilerimiz için geçerlidir.

Tüm fiyatlara KDV Dahildir. Jeep; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.“