JEEP® COMPASS
EN İYİ OPSİYON MACERA

Temmuz Ayına Özel Dilediğiniz Opsiyon Hediye!

Jeep Compass'ın sunduğu zengin standart donanıma ilave olarak Panoramik Açılır Cam Tavan, Isıtmalı & Havalandırmalı Lüks Deri Koltuklar, Beats Audio Ses Sistemi, 8.4" UConnect Navigasyonlu Bilgi Eğlence Sistemi, 19" Alaşımlı Jantlar ve Bi-Xenon Far opsiyonları içerisinden dilediğinize ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Compass standart donanımı içerisinde Apple CarPlay Destekli 7" UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı ve 18" Alaşımlı Jantlara ek birçok teknoloji ve konfor donanımı yer almaktadır.


Tabloda yer alan bilgiler 2018 model 0 km Compass modelleri için geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve hususi kullandırımlı kredilerde tablodaki sırasıyla, maksimum 393,75 TL- 525-656,25 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Jeep ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir.

SİZİ ARAYALIM