SAĞLIKLI KALIN, SERVİSSİZ KALMAYIN!

Adresten alım adrese teslim hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırmak için her koşulda yanınızdayız.

Aracınızı servise getirmek için evinizden çıkmanıza gerek yok. Aracınızı vale veya çekici ile adresinizden teslim alıyor, servis işlemleri tamamlandıktan sonra aracınızı adresinize teslim ediyoruz. Tüm bu süreçte hijyen kurallarına dikkat ediyoruz.


Randevunuzu hemen oluşturun.


Adresten alım, adrese teslim uygulaması 11 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir. İşlem yaptırılmak istenen Jeep yetkili servisine 20 km mesafede olan adres sınırları içinde vale veya çekici ile sunulmaktadır.
Adresten alım/adrese teslim uygulamasından faydalanmak için Jeep Yetkili servislerinden “adresten alım/teslim” randevusu almanız yeterli olacaktır. Vale hizmeti ile adresten alım/adrese teslim hizmeti KDV dahil 1250 TL ve üzeri servis işlemleri için bedelsiz verilmekte olup diğer işlemler için KDV dahil 150 TL ücret karşılığında sunulmaktadır.
Çekici ile Adresten alım/adrese teslim uygulamasından faydalanmak için Jeep Müşteri İlgi Merkezi 444 53 37 ‘den “çekici ile adresten alım/teslim” randevusu almanız yeterli olacaktır. Çekici hizmeti KDV dahil 200 TL çekim ücreti karşılığında sunulmaktadır. Çekici hizmetinden aynı gün içerisinde yararlanmak için 09.00-14.00 saatleri arasında Jeep Müşteri İlgi Merkezi 444 53 37 ile irtibata geçmenizi rica ederiz..